II Studencka Konferencja Prawa Handlowego

Koło Naukowe Prawa Cywilnego Usus Iuris, działające na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego Uniwersytetu Łódzkiego mają zaszczyt zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w II Studenckiej Konferencji Prawa Handlowego, której tematem przewodnim będzie problematyka znaczenia dóbr niematerialnych w obrocie gospodarczym.

Studencka Konferencja Prawa Handlowego jest inicjatywą zapoczątkowaną w roku 2012 przez Koło Naukowe Prawa Cywilnego Usus Iuris działające przy Katedrze Prawa Cywilnego, link Handlowego i Ubezpieczeniowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizacji tegorocznej edycji konferencji podjęło się z kolei Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego Uniwersytetu Łódzkiego.

Mamy nadzieje, że to spotkanie stanie się dobrą okazją do pouczającej wymiany poglądów przez przybywających do gmachu WPiA UŁ gości z całej Polski. Studencka Konferencja Prawa Handlowego to przede wszystkim forum, na którym młodzi adepci wiedzy prawniczej będą mieli możliwość przedstawienia swoich zapatrywań na temat obowiązujących przepisów prawnych.

Więcej informacji na stronie

_______________________________________________________________________________________________________________

Tegoroczna edycja Konferencji odbyła się w dniach 8-9 maja 2013 roku w gmachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 8/12. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza reprezentowali Maksymilian Saczywko, Wojciech Rost oraz Marcin Czerwiński.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Jakuba Głowacza.