II Studencka Konferencja Prawa Handlowego

Sprawy organizacyjne

Koło Naukowe Prawa Cywilnego Usus Iuris, look działające na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego Uniwersytetu Łódzkiego mają zaszczyt zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w II Studenckiej Konferencji Prawa Handlowego, viagra dosage której tematem przewodnim będzie problematyka znaczenia dóbr niematerialnych w obrocie gospodarczym.

Studencka Konferencja Prawa Handlowego jest inicjatywą zapoczątkowaną w roku 2012 przez Koło Naukowe Prawa Cywilnego Usus Iuris działające przy Katedrze Prawa Cywilnego, link Handlowego i Ubezpieczeniowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizacji tegorocznej edycji konferencji podjęło się z kolei Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego Uniwersytetu Łódzkiego.

Mamy nadzieje, że to spotkanie stanie się dobrą okazją do pouczającej wymiany poglądów przez przybywających do gmachu WPiA UŁ gości z całej Polski. Studencka Konferencja Prawa Handlowego to przede wszystkim forum, na którym młodzi adepci wiedzy prawniczej będą mieli możliwość przedstawienia swoich zapatrywań na temat obowiązujących przepisów prawnych.

Więcej informacji na stronie

_______________________________________________________________________________________________________________

Tegoroczna edycja Konferencji odbyła się w dniach 8-9 maja 2013 roku w gmachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 8/12. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza reprezentowali Maksymilian Saczywko, Wojciech Rost oraz Marcin Czerwiński.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Jakuba Głowacza.

2 komentarze to “II Studencka Konferencja Prawa Handlowego”

 1. Jeremy Says:

  I see a lot of interesting posts on your blog.

  You have to spend a lot of time writing, i know how to save you a lot of time,
  there is a tool that creates unique, google friendly posts
  in couple of seconds, just search in google
  – k2 unlimited content

 2. Vivian Says:

  I read a lot of interesting posts here. Probably you
  spend a lot of time writing, i know how to save you a lot of time, there is an online tool that creates high quality, google
  friendly articles in minutes, just type in google – laranitas
  free content source

Leave a Reply

*

Powered by WordPress | Theme by N.Design Studio Entries RSS Comments RSS