Kłopoty z zaświadczeniami – pilne!

Drodzy członkowie Koła, viagra approved

Dzisiaj otrzymaliśmy informację, online że Komisja Ekonomiczna zakwestionowała zaświadczenia o działalności w naszym Kole, jak również zaświadczenia o udziale w warsztatach pisania pism procesowych. Część z Was dostała z pewnością maile w tej sprawie. Powodem tego jest, według naszych informacji, brak czytelnego podpisu, a jedynie parafa, opiekuna naukowego. W dodatku Komisja Ekonomiczna grozi, z nieznanych mi przyczyn, pozostawieniem wniosku bez rozpoznania. Wygląda więc na to, że sprawa jest poważna. Nie wiemy jeszcze dokładnie jak to będzie dalej wyglądać, jeśli macie jakiekolwiek informacje, to fajnie byłoby, gdybyście się nimi z nami podzielili, co z pewnością pomoże w pomyślnym załatwieniu sprawy. Mnie szczególnie dziwi fakt, że ja sam nie dostałem takiego maila, mimo że podpis na moim zaświadczeniu był taki sam, jak na Waszych.

W związku z tą sytuacją prosimy Was o ścisłą współpracę i szybkie działanie. Uzgodniliśmy dzisiaj z naszym opiekunem, doktorem Marcinem Orlickim co następuje:

  1. Wystawiamy nowe zaświadczenia
  2. Zaświadczenia będą podpisywane w piątek, 16 grudnia

W związku z tym prosimy wszystkich, którzy dostali maila o konieczności uzupełnienia wniosku o NIEZWŁOCZNE (najpóźniej do piątku 16 grudnia, do godziny 12.00) poinformowanie nas o tym na adres robert.sobiecki@wp.pl, jak również podanie jaki rodzaj zaświadczenia był składany we wniosku stypendialnym (zaświadczenie o działalności w kole, zaświadczenie o udziale w warsztatach pisania pism procesowych, oba).

Przesłanie tej informacji jest niezbędne, abyśmy mogli wystawić zaświadczenia. Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądała procedura uzupełniania wniosku (może ktoś z Was wie – czy konieczne jest osobiste składanie dokumentów, czy też możemy zrobić to zbiorczo – co ułatwiłoby zadanie i Wam i nam). Nie wiem też czy są osoby, które składały wniosek z wymienionymi zaświadczeniami, a nie otrzymały informacji z Komisji – jeśli tak, również proszę o kontakt na prywatną skrzynkę robert.sobiecki@wp.pl.

Bardzo nam przykro, że takie kłopoty nastąpiły i zapewniam, że jako Koło robimy co w naszej mocy, aby tę sytuację naprawić.

Robert Sobiecki