Współpraca z kancelarią

Możemy już ogłosić, visit że sukcesem zakończyły się nasze plany dotyczące współpracy z Kancelarią Adwokacką Grzybkowski & Guzek. Szczególne podziękowania należą się Dianie Ilków za pracę i czas poświęcony na zrealizowanie powyższego celu oraz Dominikowi Czerwińskiemu za wykonanie folderu reklamującego działalność Koła. Dzięki nawiązaniu współpracy z Kancelarią i uprzejmości Mecenasa Tomasza Grzybkowskiego możliwa będzie organizacja dwóch najbliższych projektów.

  1. Pierwszy z nich to luźny wykład, w którym postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie: czego renomowane kancelarie prawne oczekują od absolwentów prawa i przyszłych praktykantów? Oczywiście przewidujemy możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji, dla której powyższe zagadnienie będzie punktem wyjścia. Spotkanie odbędzie się 2 marca (środa) o godz. 17:00, prawdopodobnie w sali 4.8 Collegium Iuridicum Novum.
  2. Drugi projekt to wizyta w siedzibie Kancelarii Adwokackiej Grzybkowski & Guzek przy ul. Dominikańskiej 3 w Poznaniu, połączona z próbą przybliżenia studentom sposobu jej funkcjonowania. Wizyta będzie miała miejsce 10 marca (czwartek) o godz. 13:00 i będzie mogło wziąć w niej udział 30 osób.

Jeśli pojawią się jakieś dalsze informacje, będę informował na bieżąco.

Marcin Czerwiński